צלם חתונה קול ששון וקול שמחה

צלם חתונה קאמרה צילום אירועים – חתונות מתקיימות מזה כאלפי שנים, במתכונות שונות בין עמים, תרבויות ומסורות שונות. יש המתחתנים בטקס דתי ואילו אחרים הנישאים בטקס אזרחי שבו הם חותמים על חוזה. לעומת זאת, ביהדות מאחורי הטקס הדתי המחבר בין בני הזוג הנפרדים, קיימת משמעות עמוקה ורוחנית יותר – בני הזוג הם חצאי נשמות האחד של השנייה. לפני שהאדם ירד לעולם, הוא ואשתו היו נשמה אחת. ברגע שאלוקים החליט להוריד את האדם לעולם, הוא ירד מפולג למחצה. וברגע שבו שני חצאי הנשמות מתאחדים מחדש, נסגר המעגל המרגש. וזוהי חגיגתו הגדולה של טקס הנישואין היהודי. את הרגעים המרגשים הללו מנציח צלם חתונות.

צלם חתונה קול חתן וקול כלה

עבודתו של צלם חתונות היא משמעותית לאירוע החשוב. הוא זה שדואג לתעד את מכלול הרגעים המשמעותיים של האירוע המרגש – הרגעים המשמחים, המאושרים, הרומנטיים, אלו שעוצרים את הנשימה ומרחיבים את הלב.

  • צילומי זוגיות – טרום החתונה, בני הזוג נוהגים להצטלם בתצלומי זוגיות המנציחים את הרגעים האחרונים בחייהם כרווקים. התצלומים הללו מתבצעים בדרך כלל במגוון אתרים – חוף הים, יער, אתרי גרפיטי, אתרים אורבניים ואפילו מקומות בעלי חשיבות רבה לבני הזוג, דוגמת מקומות בהם הם נפגשו לראשונה – ספרייה, מסעדה, בר וכן הלאה. הזדמנות מצוינת לתמונות משעשעות, מדליקות, רומנטיות, ססגוניות ועשירות בצבע, שמחת חיים ובאהבה.
  • צילומי חתונה – צילומי החתונה כוללים מגוון פריימים של החתן והכלה באירוע המרגש, של חבריהם, קרובי משפחתם ויתר המוזמנים המגיעים לחגוג את אהבתם של הנשמות המתאחדות.
  • מגנטים – משפט סיני עתיק אומר – אם לא יצאת מהחתונה עם מגנט, האם באמת נכחת בה? כן, מגפת המגנטים התפשטה והשתלטה על חיינו. צלם חתונות אחראי על תצלומי המגנטים, הדורשים מצלמה משוכללת ומדפסת מתקדמת. בחירת המגנטים כוללת בחירת מסגרת ייחודית ומעוצבת, עם או בלי מסר אישי, שתהווה מזכרת חגיגית ומרגשת מהחתונה. במקרים רבים, הצלמים או בני הזוג דואגים להוסיף מגוון אביזרים בכדי שצילומי המגנטים יהיו מקוריים ויצירתיים. זה הזמן להתפרע ולבחור בכובעים משוגעים, שפמים, זקנים, מסיכות מטורללות, קשתות משעשעות, עניבות צבעוניות וכדומה.
  • סרטוני חתונה – צלם חתונות אחראי בדרך כלל על צילומי סטילס וצילומי וידאו. צילומי הווידאו וסרטוני החתונה מהווים תיעוד מסכם, חי ועוצמתי מהחתונה, הכולל את צילום החופה, כניסת החתן והכלה אל החופה, ריקוד הסלואו המרגש, צילום הקהל החוגג על רחבת הריקודים ואת כל יתר הרגעים הבלתי נשכחים.

צילום חתונה

איך בוחרים צלם חתונות?

בחירת צלם חתונות אינה תמיד בהכרח משימה קלה. סביר להניח שברחבי הרשת תמצאו מגוון ספקים וצלמים שונים שתתחילו להתלבט ביניהם. מומלץ לבחון את הצילומים השונים כדי לסנן בין הצלמים המדברים שפה צילומית שחביבה עליכם, לבין אלו שפחות עושים זאת. מומלץ לקבוע פגישת היכרות ראשונית בסטודיו של הצלם כדי להתרשם מעבודותיו, מהציוד שלו וכן מיחסי האנוש שלו.

בהצלחה!

 

אודות המחבר

קאמרה צילום אירועים

התברכנו לשמח ולהנציח חתן וכלה ביום בו הם ממסדים את אהבתם - יום החתונה.
אנו דוגלים בצילום לא מתערב, כזה המשלב רגישות ,יצירתיות והתמקדות באווירה המייחדת כל ארוע.

המומחיות שלנו צילום סטילס, צילום וידאו, עריכת וידאו ועיצוב אלבומים.
נצלם אתכם בשיא הרגש כמו שאתם ברגעים הכי......

נפגש בשמחות.

השארת תגובה