מעדשתו של צלם אירועים מקצועי

צלם לבת מצווהיש רגעים בחיים בהם נדמה שהזמן עצר מלכת, ואלו רק אתם שנמצאים בו כרגע וזה כל מה שחשוב. לא המציאות שבחוץ, אלא המציאות כאן ועכשיו. אחדים מהרגעים הללו צרובים בזיכרון כשלאורך השנים אחדים מהפרטים נמחקים – אתם כבר לא זוכרים מה לבשתם, מה שתיתם, מה אכלתם או איפה ביליתם, אך התחושה עודנה קיימת. רגעים אחרים מונצחים בתמונות. וזוהי עבודתו החשובה של  צלם אירועים מקצועי, להנציח עבורכם תמונה למעשה.

מקצוע הצילום עדיין חי ובועט –  צלם אירועים מקצועי

במציאות של היום, האם יש צורך להזמין  צלם אירועים מקצועי או שאפשר להסתפק בדוד החובבן שרכש מצלמה סמי-מקצועית, צפה במדריך אחד ביוטיוב במקרה הטוב וכעת משוכנע שהוא לכל הפחות צלם מקצועי ולכל היותר, על סף פתיחת תערוכת תצלומים? כן, כיום כל אחד יכול לעשות שימוש במצלמת מכשיר הנייד החכם שלו, להוסיף פילטרים ואפקטים ולהפיק תצלומים. האם זה מחליף את מקצועו של צלם אירועים? אנחנו בספק.

צלם אירועים מקצועי עושה שימוש במכשור הטכנולוגי והמשוכלל שבאמצעותו הוא מפיק תוצר איכותי – תמונות מקצועיות המותאמות לתנאי השטח – תצלום בתנועה, תצלום בחשיכה, תצלום בתאורה מלאכותית, תצלום בתאורה טבעית וכדומה. זאת ועוד, המכשור הטכנולוגי, משוכלל ככל שיהיה, אינו מספיק כדי להפיק תוצר משובח, אמנותי ויצירתי – זוהי לא רק מיומנות, אלא גם יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה, כישרון טכני ועין חדה לפרטים הקטנים. כך  צלם אירועים מקצועי יכול להפיק את המיטב מכל מצולם, גם מאלו שטוענים שאינם פוטוגניים. שכן, הצלם יודע לזהות מהן תנוחות הצילום המותאמות למצולמים ומסייע להם להרגיש נינוחים ולהיפתח למצלמה.

צלם אירועיםנהנים באירועים ומצטלמים

צלמי האירועים נקראים לדגל לצורך אירועים משמחים רבים. הנה כמה מהמובחרים שבהם–

  • צילומי זוגיות – צילומי הזוגיות טרום החתונה הם מהתצלומים החווייתיים יותר בכל פרויקט החתונה. החתן והכלה, לבדם או בצירוף חבריהם או בני משפחתם, מגיעים לאתר כלשהו בכדי שהצלם יפעיל את קסמו. כך, באמצעות הקסם הטבעי של בני הזוג, האתר המיוחד שנבחר וצוות הצילום, יונצחו תמונות אהבה משעשעות, מרגשות, רומנטיות ויצירתיות.
  • טרש דה דרס – במסגרת צילומי הזוגיות, ישנה קטגוריה ששמורה לזוגות שאינם לוקחים עצמם ברצינות יתרה. בתצלומים הללו,  צלם אירועים מקצועי מצלם את בני הזוג לבושים במיטב מחלצותיהם באתרי הטבע (חוף ים, יער וכדומה) כשהם משתעשעים ו"יורדים מהפסים" – נרטבים בחוף הים, צובעים את עצמם, צובעים אחד את השני בתחרויות צבע וכן האלה. התוצר ססגוני, יפהפה ומושלם באי-שלמותו.
  • חגיגה של מצוות – אחד השלבים המשמעותיים ביותר בחייהם של ההורים הוא הרגע שבו הם מבינים שהילדים הקטנים שלהם כבר לא כאלו קטנים. רגע אחד ומיוחד שבו זה קורה הוא בטקס בר או בת המצווה שבו ילדיהם מקבלים על עצמם את עול הבגרות – קבלת מצוות היהדות.  צלם אירועים מקצועי ינציח את הרגעים המיוחדים הללו בבוק חגיגי במיוחד ובדמותן של תמונות מרגשות, יפהפיות ובלתי נשכחות.

אודות המחבר

קאמרה צילום אירועים

התברכנו לשמח ולהנציח חתן וכלה ביום בו הם ממסדים את אהבתם - יום החתונה.
אנו דוגלים בצילום לא מתערב, כזה המשלב רגישות ,יצירתיות והתמקדות באווירה המייחדת כל ארוע.

המומחיות שלנו צילום סטילס, צילום וידאו, עריכת וידאו ועיצוב אלבומים.
נצלם אתכם בשיא הרגש כמו שאתם ברגעים הכי......

נפגש בשמחות.

השארת תגובה