הצלם שיעשה לכם את האירוע

בר מצווה הוא הרגע בו הופך הילד לגבר. את הרגע הזה נהוג לנצור באירוע מאורגן שבדרך כלל ההורים מארגנים ובו הם מזמינים את בני המשפחה, החברים שלהם והחברים של בנם כמובן שהוא הרי חתן השמחה. ארגון בר המצווה מצריך דאגה לפרטים רבים כמו: מקום, תפאורה, מוסיקה, אוכל, אטרקציות ועוד. אחד הדברים החשובים ביותר הוא בחירת צלם לבר מצווה.

הצלם שיעשה לכם את האירוע

יכול לעניין אותך גם:

מדוע תראו צלם מקצועי בכל בר מצווה?

האירוע מושקע ויפה ככל שיהיה יישאר אתנו לערב אחד או לתקופה קצרה. התמונות והצילומים שיהיו במהלך האירוע הם אלה שיהפכו את האירוע לבלתי נשכח, הם ינצרו את הרגעים המאושרים לאורך שנים ארוכות קדימה. בין אם אתם מעדיפים תמונות רגילות שיסודרו באלבום שיישמר על המדף שתוכלו לשלוף אותו מפעם לפעם ולהיזכר, ובין אם מדובר באלבום דיגיטלי שתוכלו לצפות בו ביחד על מסך הטלוויזיה בסלון עם בני המשפחה – אלה מזכרות שיישארו אתכם לכל החיים.

כיצד נמדדת הצעת המחיר של הצלם:

  • מקום האירוע – אסור לנו לשכוח שעל הצלם יש גם כן הוצאות הגעה למקום. ככל שהמקום יהיה יותר רחוק מהיכן שהצלם עובד בדרך כלל כך זה ישפיע וייקר את הצעת המחיר שלו. כך למשל, אם אתם גרים בצפון הארץ עדיף לכם לשכור צלם מאזור הצפון ולא מאזור המרכז כיוון שההוצאות של צלם מאזור המרכז יהיו גדולות יותר בהגעה למקום. אולם, שימו לב, אם מדובר בחברה כלל ארצית הרי שיש לה צלמים מקצועיים בכל רחבי הארץ אותם היא שולחת לאירועים לפי אזור ולכן זה לא בהכרח ישפיע.
  • סוג השירות המבוקש ותוספות – ישנם שירותים רבים נוספים שתוכלו להוסיף לשירותי הצילום בבר המצווה של הילד שלכם. כך למשל בדרך כלל תוכלו להוסיף שירותי צילום קליפ בר מצווה או להוסיף מצלמות דיגיטליות מתקדמות בתקרת האולם על מנת שאלה ינועו על כבל ויסריטו את האירוע מכל זווית אפשרית.
  • סוג האירוע – סוג האירוע משפיע באופן ישיר על הצעת המחיר. כל אירוע דורש שיטת עבודה שונה, תשומת לב ברמה אחרת וכן סגנון צילום שונה בדרך כלל. בעוד אולם בר המצווה עשוי להיות כמו מסיבה במועדון, הרי שחתונה תהיה עם תאורה משתנה והרבה אפקטים ואירועים בו זמנית המצריכה תשומת לב מרבית מהצלם ולעתים אף יותר מצלם אחד.
  • זמן ההשקעה המבוקש – זמן שווה כסף. כמו בכל דבר בחיים – כך זה גם עם שכירת שירותי צילום לאירועים. צלם לבר מצווה ייתן לכם הצעת מחיר שתכלול לרוב את מידת המאמץ שלו, הציוד שהוא צריך לקחת אתו, המקום אליו הוא צריך להגיע וזמן העבודה שלו.
  • גודל האירוע וכמות האורחים – ככל שיש יותר אורחים באירוע שלכם כך הצלם צריך לצלם יותר אנשים, לזכור יותר פרצופים, להתאמץ יותר להגיע אל כולם, להיות יותר ממוקד כדי לתפוס את הרגעים החשובים וכן להגיע לכמה שיותר אורחים ומקומות. ככל שיש יותר אורחים באירוע כך סביר להניח שצוות הצילום יגדל ובהתאם לכך גם הצעת המחיר שתקבלו.

בחברת קאמרה צילום אירועים תוכלו למצוא את אנשי המקצוע האיכותיים שיתעדו בשבילכם את האירוע. כל שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר.

 

אודות המחבר

קאמרה צילום אירועים

התברכנו לשמח ולהנציח חתן וכלה ביום בו הם ממסדים את אהבתם - יום החתונה.
אנו דוגלים בצילום לא מתערב, כזה המשלב רגישות ,יצירתיות והתמקדות באווירה המייחדת כל ארוע.

המומחיות שלנו צילום סטילס, צילום וידאו, עריכת וידאו ועיצוב אלבומים.
נצלם אתכם בשיא הרגש כמו שאתם ברגעים הכי......

נפגש בשמחות.

השארת תגובה